O mnie


Hej, mam na imię Julia. Zaraz skończę 16 lat. Rozpoczęłam naukę w liceum... bla, bla, bla, nuuda. Nie chcę, żeby ten tekst był jakimś wypracowaniem. No bo czym właściwie jest życie? Jest jednym wielkim sprawozdaniem o naszych wzlotach i upadkach, miłościach i przelotnych zauroczeniach, tragediach i... o czym ja właściwie piszę???

Jestem dość młoda i nie zdążyłam siebie do końca poznać, ale mogę o sobie powiedzieć, że jestem artystyczną duszą. Lubię romantyczne gesty w romantycznych filmach. No i te ''jedyne w swoim rodzaju'' zachody słońca albo pływające w blasku księżyca łabędzie. Lubię słodycze, lody malinowe i kocham sok pomarańczowy. Od czasu do czasu skrobnę jakieś opowiadanie, no i jak mogłabym nie wspomnieć o rysowaniu. Za to nienawidzę monotonii. Wolę non stop niezrozumiałą akcję niż wlekące się nudotony- zarówno w filmie, jak i w życiu. Chyba nikt tego nie lubi, Julka. No, tyle faktów chyba wystarczy ;).

Jeśli nie zdążyłaś/eś zauważyć, lubię też czytać- szczególnie szeroko pojmowaną literaturę piękną.

Na tym blogu zamierzam recenzować wszystkie książki i filmy godne polecenia- może chociaż w ten sposób zrobię coś dla ludzkości- postaram się też nie zanudzić was nudnym bełkotem i długimi wypocinami o tym ''jak bardzo ta książka była spoko/piękna/wzruszająca/nudna/głupia''.

,,Za okładką'' to zakątek, w którym odkrywam co znajduje się za okładką każdej książki, za każdą stroną, za każdym słowem, niosącym przesłanie. To miejsce, w którym dzielę się wrażeniami począwszy od burzliwych romansów do zawikłanych dramatów- i w którym możesz dzielić się wrażeniami także TY!
Jesteś fanem ,,Zabłądziłam'', ,,Ogień i woda'' czy trylogii ,,Błękitna miłość''?
Lubisz takie filmy jak ,,Niezgodna'' czy ,,Więzień labiryntu''?
Więc może znajdziesz tu coś dla siebie!


Zapraszam do pisania komentarzy i obserwowania! Strzałka. :*

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza